Juuri sellainen mitä odotin. Väri vastasi myös hyvin kuvattua. Nopea toimitus ja pienet ihanat yllätykset mukana.
Nopea toimitus.
Aivan ihanat, sopii hienosti sisustukseen. Ja kätevästi saa vietyä esim pullot kauppaan.
Ostettiin toisen samanlaisen kaveriksi ja nyt saatiin "kierrätysalueelle" kivasti lisää vetoisuutta, kun voidaan pitää kolmea kassia siististi telineissä, eikä erillisiä laatikoita enää tarvita :) Saimme kevyen ja visuaalisesti kivan kokonaisuuden. Toimituksen nopeus yllätti myös positiivisesti!
Puhtaan valkoinen väri ja kätevä kun kangaskassi ei makaa lattialla vaan on telineessä. Näin se ei kastu suihkuhuoneessa.
Tykkään todella paljon kaikista tilaamistani tuotteista! Sopii minun sisustukseeni ja keittiööni!
Vaikea on vain päättää värejä kun on niin paljon ihania värejä valikoimassa!
Tulen varmasti tilaamaan jatkossakin!
Tarjoiluvaunu on täydellinen sivupöydäksi vierashuoneeseen. Parasta oli, että tuote tuli täysin koottuna. Kotona on jo ennestään Porvoo-sarjapöytä, joten tämä sopii hienosti kaveriksi. Laadukas tuote.
Eteisessä kaksi puuterinväristä juuttikasdia valkoisissa telineissä = kaunista lajittelua! Kun sain pois edelliset, kylläkin käytännölliset lajitteluboxit, ja nämä tilalle, oivalsin kuinka tärkeää on myös tällaisen asian visuaalisuus. Unohtamatta käytännöllisyyttä. Kaunista, toimivaa! Tyytyväinen!
Juuri tällaista olin kaivannut kauan. Upea design ja lisäksi erittäin käytännöllinen. Mitoituskin osunut kohdalleen. Jotain tällaista telinettä (meillä 2 telinettä ja 3 juuttikassia) olin miettinyt itsekin, että pitäisi askarrella vaikka puusta, mutta oli aina jäänyt tekemättä.
Upea sisustuselementti vaatehuoneeseen panttipullojen kerääjäksi. Laitoin sisälle itse vielä muovipussin, jonka voi täyttyessään napata matkaan ja vaihtaa uuden.
Siskoni ihastui tuotteeseen samantien kyläillessään. Vaikein valinta oli minullakin ihanasta värivalikoimasta rajaaminen.
Rakastan tilata suomalaisista, eettisistä & ekologisista yrityksistä, kun tilaus tuntuu aina henkilökohtaiselta ja tärkeältä niin itselle kuin myyjälle.
Suunnittelen toista olohuoneeseen tyylikkääksi kassiksi koiran leluille.
Tilasin mustan telineen ja kanelin värisen juuttikassin. Meillä on kanelin väriset tuolit ja niissä mustat jalat. Kyllä nyt on sävy sävyyn. Lehtikoriksi ostin. Tyylikäs.
Olen todella tyytyväinen tuotteisiinne.
Toimitus tapahtui sovitutulla tavalla.
Kiitos Saija Bondestam
Saatiin kertaheitolla keittiöön pahvin, paperin ja pullojen kierrätykseen kauniit ja kestävänoloiset kassit
Kiitos upeista tuotteista. Juuttikassit toimivia, kestäviä ja nättejä - voin suositella joka kotiin.
Löysin Helsinki- kierrätystelineen aluksi ja ihastuin välittömästi ! Sen jälkeen tilasin Turku telineen ja myös se on aivan täydellinen, oli vielä pieni tarjouskin tilatessani, plussaa siitä. Paketin mukana tuli ihanan kaunis kirjekuori + kortit ja Marianne- karkit :) Suuri kiitos.
Tosi laadukkaasti valmistettu kassi. Kauniita värejä. Itse käytän kartongin ja pullojen keräykseen. Iso koko varmistaa sen, ettei tarvitse olla jatkuvasti tyhjentämässä.